komunikat

Komunikat Dyrektora ZSP w Nurcu-Stacji (25.11.2020)

Komunikat Dyrektora ZSP w Nurcu-Stacji do  Rodziców  dzieci uczęszczających do  przedszkola

 Szanowni Rodzice!

 Otrzymaliśmy dzisiaj (środa 25 listopada 2020r.) informację, że u jednego z naszych pracowników obsługi w przedszkolu, badanie na COVID -19 dało wynik pozytywny.  Dlatego wymieniliśmy pracowników obsługi. Proszę obserwować dzieci pod względem jednostki chorobowej oraz rozważyć czy zasadnym jest dalsze przyprowadzanie ich do przedszkola. Pracownicy obsługi pozostaną na kwarantannie do 30 listopada włącznie.

 Przedszkole pozostaje czynne. Wszystkie nasze działania profilaktyczne i zapobiegające potencjalnemu rozwojowi sytuacji epidemiologicznej wśród dzieci i pracowników, podejmowane są w uzgodnieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Siemiatyczach.

Dyr. Robert Sobieszuk